Znicz sprzedawany w zestawie z czarną świecą ze zdjęcia.
Od spodu blacha jest zabezpieczona sylikonowymi stopkami zapobiegającymi nadmiernemu zbieraniu się wody pod spodem i rysowaniu powierzchni pomnika.
| Waga | 1.3 kg |
|---|
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | Wys, 29,5 x Szer, 27 x Głęb, 18cm |
| Aplikacja materiał | tworzywo sztuczne |
| Kapturek materiał | tworzywo sztuczne |
| Maksymalna szerokość wkładu | 6,5 |
| Podstawa materiał | stal malowana proszkowo |
| Przód znicza materiał | szkło transparentne proste + tworzywo sztuczne |
| Ścianki boczne materiał | szkło transparentne proste + tworzywo sztuczne |
| Tył znicza materiał | szkło transparentne proste + tworzywo sztuczne |
| Uwaga | W zniczach nie należy stosować wkładów tradycyjnych których płomień jest wyższy niż 60-65% wysokości wewnętrznej. |
| Wkład w zestawie | TAK |
| Wysokość wewnętrzna | 20 |
| Zalecane wkłady | LED lub tradycyjny |
| Kolor | czarno-srebrny, czarno-złoty |











