Znicz należy uruchomić włącznikiem znajdującym się w środku. Po włączeniu znicz świeci bez przerwy w dzień i w nocy, ładując się panelem solarnym w ciągu dnia. Od spodu znicza znajdują się gumowe nóżki, które zabezpieczają znicz przed przesuwaniem sie jak i rysowaniem powierzchni nagrobka.
*zdobienie może znajdować się po prawej lub lewej stronie, produkt wysyłany losowo, nie ma możliwości wyboru
| Waga | 0.75 kg |
|---|
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | Wys, 23 x Szer, 18,5 x Głęb, 13,5cm |
| Zasilanie | panel solarny |
| Baterie w zestawie | wbudowany akumulator |
| Barwa LED | ciepły biały |
| Kapturek materiał | panel solarny |
| Przód znicza materiał | stal chromowana |
| Tył znicza materiał | stal chromowana |
| Ścianki boczne materiał | stal chromowana |
| Wkład w zestawie | TAK |
| Podstawa materiał | stal malowana proszkowo |
| Uwaga | W zniczach nie należy stosować wkładów tradycyjnych których płomień jest wyższy niż 60-65% wysokości wewnętrznej. |
| Kolor | srebrny, złoty |












