Na zdjęciu w zniczu została umieszczona świeca wysokości 12,5cm. Nie jest ona częścią zestawu, można zakupić ją oddzielnie.
| Waga | 1.4 kg |
|---|
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | Wys, 31,5 x Szer, 14 x Głęb, 14cm |
| Maksymalna szerokość wkładu | 7 |
| Wysokość wewnętrzna | 26 |
| Zalecane wkłady | LED lub tradycyjny |
| Kapturek materiał | tworzywo sztuczne |
| Przód znicza materiał | szkło transparentne proste + tworzywo sztuczne |
| Tył znicza materiał | szkło transparentne proste + tworzywo sztuczne |
| Ścianki boczne materiał | szkło transparentne proste + tworzywo sztuczne |
| Wkład w zestawie | NIE |
| Podstawa materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarno-srebrny, czarno-złoty |
| Uwaga | W zniczach nie należy stosować wkładów tradycyjnych których płomień jest wyższy niż 60-65% wysokości wewnętrznej. |











