Na zdjęciu w zniczu została umieszczona świeca wysokości 12,5cm. Nie jest ona częścią zestawu, można zakupić ją oddzielnie.
Od spodu znicza znajdują się dwie tuleje, które umożliwiają montaż do wybranego podłoża.
| Waga | 1.55 kg |
|---|
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | Wys, 27,5 x Szer, 15,5 x Głęb, 15,5cm |
| Maksymalna szerokość wkładu | 6 |
| Wysokość wewnętrzna | 20 |
| Zalecane wkłady | LED |
| Kapturek materiał | stal nierdzewna pokryta galwaniką |
| Przód znicza materiał | szkło dymione fazowane + stal nierdzewna |
| Tył znicza materiał | szkło dymione fazowane + stal nierdzewna |
| Ścianki boczne materiał | szkło dymione fazowane + stal nierdzewna |
| Wkład w zestawie | NIE |
| Podstawa materiał | stal nierdzewna pokryta galwaniką |
| Kolor | czarny, miedż dym, miedź satyna, srebrny |
| Typ szkła | dymione proste |
| Uwaga | W zniczach nie należy stosować wkładów tradycyjnych których płomień jest wyższy niż 60-65% wysokości wewnętrznej. |
| Materiał | metal |





















