W środku znicza znajduje się szklana tuba na wkład oraz otwory odprowadzające wodę.
Na zdjęciu w zniczu znajduje się świeca LED wysokości 15cm, nie jest ona częścią zestawu, można zakupić ją oddzielnie.
| Waga | 1.34 kg |
|---|
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | Wys, 34 x Szer, 16 x Głęb, 16cm |
| Kapturek materiał | tworzywo sztuczne |
| Maksymalna szerokość wkładu | 6 |
| Materiał | metal |
| Podstawa materiał | tworzywo sztuczne |
| Przód znicza materiał | stal nierdzewna / kryształy szkła |
| Ścianki boczne materiał | stal nierdzewna / kryształy szkła |
| Tył znicza materiał | stal nierdzewna / kryształy szkła |
| Uwaga | W zniczach nie należy stosować wkładów tradycyjnych których płomień jest wyższy niż 60-65% wysokości wewnętrznej. |
| Wkład w zestawie | NIE |
| Wysokość wewnętrzna | 23 |
| Zalecane wkłady | LED |








