| Waga | kg |
|---|
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | Wys, 11 x Szer, 6 x Głęb, 6cm |
| Szerokość podstawy wkładu | 6 |
| Szerokość góry wkładu | 6 |
| Barwa LED | ciepły biały |
| Zasilanie | 2 x bateria R6 (AA) |
| Baterie w zestawie | NIE |
| Czas palenia w h | 720 |
| wysokość | 11, 15,5 |
Śledź nas naFacebookuInstagramTikTok aby być na bieżąco i zdobywać kody rabatowe Odrzuć
11,00 zł – 12,00 złZakres cen: od 11,00 zł do 12,00 zł
| Waga | kg |
|---|
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | Wys, 11 x Szer, 6 x Głęb, 6cm |
| Szerokość podstawy wkładu | 6 |
| Szerokość góry wkładu | 6 |
| Barwa LED | ciepły biały |
| Zasilanie | 2 x bateria R6 (AA) |
| Baterie w zestawie | NIE |
| Czas palenia w h | 720 |
| wysokość | 11, 15,5 |

11,00 zł – 12,00 złZakres cen: od 11,00 zł do 12,00 zł