Znicz z żywicy Luna – solidność i elegancja na lata
Znicz Luna to wyjątkowy model wykonany z wysokiej jakości żywicy, który wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz dużą wagą wynoszącą niemal 3 kg. Dzięki masywnej konstrukcji znicz jest bardzo stabilny i odporny na silny wiatr oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.
Elegancka forma z dużymi przeszkleniami pięknie eksponuje światło wkładu lub świecy LED. Nowoczesny design sprawia, że znicz doskonale prezentuje się zarówno na klasycznych, jak i nowoczesnych nagrobkach.
Wykonanie z trwałej żywicy zapewnia wysoką odporność na wilgoć, promieniowanie UV oraz zmienne warunki pogodowe. To idealny wybór dla osób poszukujących solidnego i estetycznego znicza na długie lata.
Dostępne kolory:
• czarny
• czarno-złoty
• srebrny
Cechy produktu
• wykonany z trwałej żywicy
• waga około 3 kg
• duże szklane szyby
• stabilna i ciężka konstrukcja
• nowoczesny wzór Luna
• odporny na warunki atmosferyczne
• elegancki wygląd na każdym nagrobku
• dostępny w kolorze czarnym, złotym i srebrnym
• idealny na Wszystkich Świętych oraz do całorocznego użytkowania
Znicz Luna z żywicy to połączenie trwałości, elegancji i nowoczesnego wzornictwa. Dzięki swojej wadze i solidnemu wykonaniu stanowi wyjątkową ozdobę miejsca pamięci przez cały rok.
| Waga | 2.92 kg |
|---|
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | Wys, 0 x Szer, 0 x Głęb, 0cm |
| Kapturek materiał | mieszanka żywic i tworzyw sztucznych |
| Maksymalna szerokość wkładu | 8 |
| Podstawa materiał | mieszanka żywic i tworzyw sztucznych |
| Przód znicza materiał | szkło transparentne proste |
| Ścianki boczne materiał | szkło transparentne proste |
| Tył znicza materiał | szkło transparentne proste |
| Uwaga | W zniczach nie należy stosować wkładów tradycyjnych których płomień jest wyższy niż 60-65% wysokości wewnętrznej. |
| Wkład w zestawie | NIE |
| Wysokość wewnętrzna | 20 |
| Zalecane wkłady | LED lub tradycyjny |
| Kolor | czarny, srebrny, złoty |



















