Na zdjęciu w zniczu została umieszczona świeca wysokości 15,5cm. Nie jest ona częścią zestawu, można zakupić ją oddzielnie.
| Waga | 1.1 kg |
|---|
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | Wys, 37,5 x Szer, 24 x Głęb, 16cm |
| Aplikacja materiał | tworzywo sztuczne |
| Kapturek materiał | tworzywo sztuczne |
| Maksymalna szerokość wkładu | 7 |
| Podstawa materiał | tworzywo sztuczne |
| Przód znicza materiał | szkło transparentne proste |
| Ścianki boczne materiał | szkło transparentne proste |
| Tył znicza materiał | szkło transparentne proste |
| Uwaga | W zniczach nie należy stosować wkładów tradycyjnych których płomień jest wyższy niż 60-65% wysokości wewnętrznej. |
| Wkład w zestawie | NIE |
| Wysokość wewnętrzna | 22 |
| Zalecane wkłady | LED lub tradycyjny |
| Kolor | czarno-srebrny, czarno-złoty, srebrny, złoty |











