🐰 Znicz dziecięcy z motywem króliczka
Delikatny i wyjątkowy lampion nagrobny stworzony z myślą o najmłodszych. Uroczy króliczek z balonami symbolizuje niewinność, pamięć i miłość.
To piękny sposób, aby uczcić pamięć dziecka w subtelny i pełen ciepła sposób.
💛 Stworzony z myślą o dzieciach
✔ delikatna, pastelowa grafika
✔ przyjazny i spokojny wygląd
✔ idealny na grób dziecka
✨ Uniwersalny – wybierz wkład
Znicz przystosowany do:
✔ wkładów LED
✔ wkładów tradycyjnych (parafinowych)
👉 możesz używać tak, jak Ci wygodnie
🕯️ Dlaczego warto?
✔ wyjątkowy, dziecięcy wzór
✔ estetyczny wygląd w dzień i w nocy
✔ stabilna konstrukcja
✔ odpowiedni na każdą porę roku
✔ szczególnie polecany na Wielkanoc
Na zdjęciu w zniczu znajduje się świeca LED wysokości 12,5cm. Nie jest ona częścią zestawu. Można zakupić ją oddzielnie.
| Waga | 0.63 kg |
|---|
| Waga | 0,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | Wys, 29 x Szer, 13,5 x Głęb, 13,5cm |
| Kapturek materiał | tworzywo sztuczne |
| Maksymalna szerokość wkładu | 10 |
| Podstawa materiał | tworzywo sztuczne |
| Przód znicza materiał | szkło satynowe + druk UV |
| Ścianki boczne materiał | PVC |
| Tył znicza materiał | szkło transparentne proste |
| Uwaga | W zniczach nie należy stosować wkładów tradycyjnych których płomień jest wyższy niż 60-65% wysokości wewnętrznej. |
| Wkład w zestawie | NIE |
| Wysokość wewnętrzna | 21 |
| Zalecane wkłady | LED lub tradycyjny |






