Nowoczesny znicz w kształcie serca z wyjątkową dedykacją dla chłopca. Delikatna grafika aniołka, subtelne błękity i złote detale tworzą elegancką oraz pełną emocji pamiątkę pamięci.
Znicz wykonano z trwałych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Dzięki wkładowi LED pięknie prezentuje się zarówno w dzień, jak i po zmroku.
✨ Dedykacja:
„Naszemu Małemu Księciu”
To wyjątkowy znicz pamięci dla synka, chłopca lub dziecka, które na zawsze pozostanie w sercu najbliższych.
| Waga | 1.2 kg |
|---|
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | Wys, 34,5 x Szer, 23 x Głęb, 14cm |
| Kapturek materiał | tworzywo sztuczne |
| Maksymalna szerokość wkładu | 8 |
| Podstawa materiał | tworzywo sztuczne |
| Przedsprzedaż | |
| Przód znicza materiał | szkło satynowe + druk UV |
| Ścianki boczne materiał | PVC |
| Tył znicza materiał | szkło transparentne proste |
| Typ szkła | transparentne proste |
| Uwaga | W zniczach nie należy stosować wkładów tradycyjnych których płomień jest wyższy niż 60-65% wysokości wewnętrznej. |
| Wkład w zestawie | NIE |
| Wysokość wewnętrzna | 25,5 |
| Zalecane wkłady | LED lub tradycyjny |









